TESTY NA SARS-CoV-2 (koronawirus)

 

Redukuj ryzyko. Zrób test i skutecznie chroń siebie i innych - Kup wiarygodny test na koronawirusa i miej pewność! Wynik otrzymasz już po 10 minutach. Nasze testy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające je do obrotu na terenie krajów Unii Europejskiej oraz badania laboratoryjne potwierdzające wiarygodność uzyskiwanych wyników. (PATRZ Zakładka dokumentacja). Nasz produkt jest zgłoszony do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 

 

 

 

Oferowane przez nas testy charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością:
• 95% (dla IgG)
• 96,8% (dla IgM)

 

 

 

Test na koronawirus - miej pewność, nie przepłacaj.

Test na koronawirus cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób chcących przebadać się w kierunku choroby COVID-19. Wirus SARS-CoV-2, zwany potocznie koronawirusem z Wuhan, w zaledwie kilka miesięcy doprowadził do światowej pandemii. Wiele krajów zdecydowało się z tego powodu na drastyczne obostrzenia, które pozwoliły zahamować jego rozprzestrzenianie, jednak uderzyły w gospodarkę. Powrót do w miarę normalnego funkcjonowania jest możliwy wyłącznie przy zachowaniu dobrze rozumianej odpowiedzialności. Testy przesiewowe mogą być w tej sytuacji narzędziem kluczowym.

Dlaczego warto wykonać test na koronawirusa we własnym zakresie?

Typowymi objawami choroby COVID-19 są gorączka, suchy kaszel i zmęczenie. Pośród rzadziej występujących symptomów można wyróżnić ból mięśni, gardła i głowy, a także biegunkę, zapalenie spojówek, utratę smaku lub węchu, wysypki i przebarwienia palców. Alarmującymi sygnałami, które powinny skłonić do sięgnięcia po natychmiastową pomoc lekarską, są duszności i ucisk w klatce piersiowej, utrata mowy lub zdolności ruchowych.

Chorobę można jednak przechodzić całkowicie bezobjawowo. Ze względu na to i na podobieństwo objawów do wielu chorób występujących w naszym kraju, diagnostyka jest utrudniona. Mamy świadomość, że pozornie zdrowe osoby, które mijamy każdego dnia, mogą nosić w sobie wirusa, który jest szczególnie groźny dla osób starszych i z obniżoną odpornością. Sami możemy przenosić go zupełnie nieświadomie, narażając przy tym każdą osobę, z którą się zetkniemy.

Testy kasetkowe to tania alternatywa dla drogich testów laboratoryjnych.

Na darmowe badania laboratoryjne mogą liczyć wyłącznie osoby z widocznymi symptomami choroby, po uzyskaniu skierowania od lekarza, ludzie, którzy mieli do czynienia z osobami zdiagnozowanymi pozytywnie oraz pracownicy służby zdrowia. Osoby poszukujące płatnych alternatyw często rezygnowały z badania ze względu na wysokie koszty.

Test kasetkowy jest perfekcyjną odpowiedzią na powyższe problemy. Dzięki niemu bez problemu sprawdzisz, czy Twój organizm miał kontakt z koronawirusem, nie wydając przy tym fortuny.

Oferujemy szybkie testy przesiewowe wykrywające obecność przeciwciał IgG i IgM.

Test na koronawirus, który znajdziesz w naszej ofercie, wykrywa obecność w organizmie przeciwciał typowych dla zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Przeciwciała IgG świadczą o tym, że miałeś kontakt z koronawirusem w przeszłości. Obecność przeciwciał IgM może oznaczać, że znajdujesz się w fazie aktywnej infekcji, nawet jeśli nie zauważasz u siebie żadnych objawów.

Test kasetkowy, który z powodzeniem przeprowadzisz w domu.

Do przeprowadzenia przesiewowego testu kasetkowego wystarczy kawałek czystej powierzchni, płyn do dezynfekcji i mniej niż kwadrans wolnego czasu. Badanie przeprowadza się poprzez nakłucie palca i przeniesienie kropli krwi do okienka testowego. Następnie do kolejnego okienka dodaje się dwie krople buforu do próbek dołączonego do testu na koronawirus.

Wynik testu na koronawirusa odczytasz z łatwością już po 10 minutach!

Aby zinterpretować wyniki, wystarczy zapoznać się z ulotką umieszczoną w opakowaniu z testem kasetkowym. Rezultat testu widoczny jest w formie poziomych linii. Pierwsza z nich jest linią kontrolną, która służy do oceny poprawności przeprowadzenia procedur testowych. Kolejne dwie odpowiadają przeciwciałom IgG i IgM i pojawią się jedynie, jeśli owe przeciwciała są obecne w organizmie osoby testowanej.

Wynik można odczytać już po 10 minutach. Jeśli spojrzysz na test po upływie 15 minut, może on dać wynik fałszywie negatywny lub pozytywny. Z tego względu koniecznie trzymaj się zaleceń producenta.

Nasze testy na COVID-19 mają wysoką skuteczność, potwierdzoną badaniami klinicznymi.

Skuteczność testu na koronawirus pochodzącego z naszej dystrybucji wynosi 95% w przypadku przeciwciał IgG i 96,8% przy przeciwciałach IgM. Wiarygodność naszego testu obliczono na podstawie badań, z którymi możesz się zapoznać w zakładce Dokumentacja.

Testy kasetkowe z deklaracją zgodności, oznaczone certyfikatem CE.

Dbamy o standardy europejskie. Testy przesiewowe dostępne w naszym sklepie spełniają wymagania zawarte w unijnych dyrektywach. Świadczy o tym deklaracja zgodności uprawniająca do oznakowania opakowań produktu certyfikatem CE.

Sprzedajemy wyłącznie testy na koronawirusa dopuszczone do dystrybucji na terenie Polski.

Testy na koronawirusa, które Ci oferujemy, zostały dopuszczone do dystrybucji na terenie naszego kraju przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 


 

 

Dokumentacja

Certyfikat zgodności

Badania kliniczne

Dokument Rejestracyjny

Instrukcja producenta

Instrukcja produktu

 

 

 

 Mobilne Centrum Badań 

#STAWIAMY NA PROFILAKTYKĘ

 

google.com, pub-3297657507738819, DIRECT, f08c47fec0942fa0